Jump to content

Jump to the right menu

Jump to the left menu

Jump to content

Jump to the left menu

Jump to the right menu

Home / Oferta

NOTE: The content is not available in your language. Below is the text in its original language

Szanowni Państwo,

webtrunki.pl to informacyjny portal o alkoholu. W naszym serwisie znaleźć można gotowe produkty, przepisy na drinki i wyroby domowe oraz wiele innych ciekawych informacji związanych z alkoholem.
Stale pracujemy nad rozwijaniem portalu oddając w ręce naszych użytkowników nowe możliwości i tworząc nowe działy.

Wraz ze wzrostem popularności serwisu webtrunki.pl zaobserwowaliśmy zwiększenie się liczby e-maili oraz telefonów od naszych użytkowników.
Najczęściej pytani jesteśmy o lokalizacje sklepu w danym mieście, gdzie można kupić dany trunek, bądź też myleni jesteśmy ze sklepem i proszeni o przysłanie naszej oferty. Użytkownicy często też mylą nas z producentami, proszą o kontakt przedstawiciela handlowego w różnych sprawach, chcą uzyskać informacje co do wyposażenia ich pubów lub zakupić aparaturę czy składniki do produkcji alkoholu.

W odpowiedzi na powyższe chcemy oddać w Państwa ręce proste narzędzie służące prezentacji asortymentu Państwa hurtowni/sklepu. Narzędzie pozwala na wybór z naszej bazy poszczególnych alkoholi dostępnych na rodzimym rynku.
Po wybraniu oraz uzupełnieniu dostępnej pojemności i ceny oferowanej przez Państwa użytkownicy od razu będą mieli możliwość zobaczenia informacji o tym, iż produkt ten jest dostępny w sprzedaży a po kliknięciu w dany produkt dowiedzą się gdzie i w jakiej cenie.
Zaawansowane narzędzia pozwolą użytkownikowi ograniczyć wyszukiwanie do danej lokalizacji oraz sortowanie np. po cenie czy ocenie hurtowni/sklepu. Klient zainteresowany daną ofertą będzie mógł uzyskać dokładne informacje o lokalizacji Państwa hurtowni/sklepu, numer telefonu i/lub e-mail lub zostanie przekierowany na Państwa stronę w internecie.

W niedalekiej przyszłości planujemy także oddać do użytku bazę ogłoszeń gdzie można będzie przedstawić dodatkową ofertę. Będzie ona dynamicznie rozwijana o nowe działy zgodnie z tym o co najczęściej proszą nas nasi użytkownicy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o zapoznanie się z cennikiem, regulaminem oraz zarejestrowanie swojej firmy przy pomocy formularza rejestracyjnego.


Z poważaniem
zespół webtrunki.pl

To view the site you MUST be over 18 years!

No translation yet

design by art4u

Liquors in the portal: 9318, Waiting: liquors: 3, games: 6195, Registered users: 2466, Last update: 19.07.2020, 12:12
Currently on the site: only guests. Total: 3