Palanga

Stumbras

Beers, wines, spirits, champagnes, meads, drinks, your own products - photo of a drink
Category: Vodka / Flavoured / Nalewkas / Special
Alcohol content: 40%
Available volume: 100ml bottle, 200ml bottle, 0.5l bottle

NOTE: The content is not available in your language. Below is the text in its original language

Nalewka „Palanga” przypomina czarujący kurort z szumem Bałtyku, wydmami piaskowymi oraz niepowtarzalnymi zachodami słońca. Nalewka „Palanga“ w spółce jest produkowana od ponad pięćdziesięciu lat, cieszy się uznaniem konsumentów i jest bardzo lubiana.

Nalewka „Palanga” ma łagodnie kwaskowy smak z posmakiem jagód jarzębiny, ma bogaty, dobrze wyważony aromat, kolor różowo-czerwony.

Ta nalewka o subtelnym smaku wytwarzana jest wyłącznie ze zbożowego rektyfikowanego alkoholu etylowego wytworzonego sposobem podwójnej destylacji oraz z wody pitnej przefiltrowanej przez sześciopoziomowy system filtracji oraz demineralizowanej przez filtr błonowy, z naturalnego soku jagodowego, francuskiego wina i brandy. Przed zastosowaniem sok jest oczyszczany do przezroczystości i filtrowany. Przygotowana mieszanka do nalewki „Palanga” dojrzewa przez określony czas, następnie jest chłodzona i filtrowana przez specjalne filtry najwyższej jakości.

Jakość i oryginalny smak nalewki „Palanga“ docenili również eksperci zagraniczni. W 1998 roku ten napój został nagrodzony srebrnym medalem podczas międzynarodowej wystawy produktów spożywczych „Wino i Wódka“, która miała miejsce w Sankt-Petersburgu.

http://webtrunki.pl - Head full of liquors