Soplica Szlachetna

CEDC Polska

Beers, wines, spirits, champagnes, meads, drinks, your own products - photo of a drink
Category: Vodka / Pure / Normal
Alcohol content: 40%
Available volume: 50ml bottle, 100ml bottle, 200ml bottle, 0.5l bottle, 0.7l bottle, 1l bottle

NOTE: The content is not available in your language. Below is the text in its original language

SOPLICA Szlachetna, jedna z najstarszych wódek w Polsce, to połączenie tradycji i nowoczesności. Wykonana jest z najwyższej klasy spirytusu produkowanego z wielkopolskiego zboża. W trakcie procesu technologicznego poddawana jest czterokrotnej aktywnej filtracji, dzięki czemu ma delikatny smak i zapach. Zastosowanie unikalnych metod oczyszczania spirytusu i zestawiania składników decyduje o jej szczególnym charakterze i harmonijnej kompozycji smakowo-zapachowej.
"Szroniona" etykieta idealnie wkomponowuje się w kształt rzeźbionej butelki, dając efekt lekkości i czystości oraz odzwierciedlając walory smakowe wódki. Ikona kawalerzysty na koniu symbolizuje dynamikę, sile i odwagę, nawiązując jednocześnie do polskich tradycyjnych wartości. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest pojawiająca się data i miejsce powstania pierwszej SOPLICY - Gniezno 1891.
SOPLICA Szlachetna to sprawdzony skład gwarantujący doskonałą jakość.

Twórcą wódki Soplica jest Bolesław Kasprowicz, który w 1888 roku założył Fabrykę Wódek i Likierów w Gnieźnie. Pierwszą butelkę Soplicy wyprodukowano tam w 1891 roku czego dowodem jest istniejąca do dziś replika butelki w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

http://webtrunki.pl - Head full of liquors