Lubelska Trzy Zboża

Polmos Lublin (Stock Polska)

Beers, wines, spirits, champagnes, meads, drinks, your own products - photo of a drink
Category: Vodka / Pure / Normal
Alcohol content: 40%
Available volume: 100ml bottle, 200ml bottle, 0.5l bottle

NOTE: The content is not available in your language. Below is the text in its original language

Lubelska fabryka od ponad stu lat znana jest z doskonałych wódek czystych i smakowych. To tu spod ręki mistrzów destylacji wyszły największe przeboje rynku. Tak długa tradycja, doświadczenie i naturalny zmysł pozwalają producentowi na wprowadzanie nowych produktów, które szybko stają się ulubionymi trunkami Polaków. Na rynek trafiła właśnie kolejna nowość - Lubelska Trzy Zboża.

Rektyfikacja Lubelska – dzisiejszy Stock Polska działa nieustannie od 1906 roku. Założona przez młodego Emila Plage szybko zyskała rozgłos dzięki wysokiej jakości spirytusowi lubelskiemu, który do dziś gości na sklepowych półkach. Nabyty przez lata kunszt komponowania znakomitych receptur i wierne tradycji procesy rektyfikacji pieczołowicie doglądane przez mistrzów, wypracowały sukces najbardziej rozpoznawalnych wódek w Polsce: Żołądkowej Gorzkiej, czy Cytrynówki Lubelskiej. Ciekawość nowych smaków i chęć tworzenia nowych trunków skłoniły lubelskich stillmanów do przygotowania receptury jakiej dotąd na rynku nie było. Powstała pierwsza wódka czysta na bazie trzech gatunków zbóż - Lubelska Trzy Zboża.

Ta nowa wódka czysta to efekt wielu miesięcy testów, prób a przede wszystkim doskonałych umiejętności mistrzów destylacji, którzy przez całe życie szlifują swój fach.
Tajemnicą receptury jest staranny dobór trzech rodzajów ziaren zbóż, tak, by wydobyć z nich ich najdoskonalsze właściwości a ich odpowiednio wyważone proporcje gwarantują wyjątkową łagodność. Po raz pierwszy połączono trzy różne ziarna zbóż, których charaktery wzajemnie się przenikają, tworząc niepowtarzalny smak tej czystej wódki. Pszenica i jęczmień dają jej neutralność oraz moc a dodatek kukurydzy nadał wódce łagodności. Stock to pierwszy producent, który po raz pierwszy na tak dużą skalę pokusił się o połączenie trzech tak różnych składników.

Lubelska Trzy Zboża powstaje na bazie zbóż uprawianych wyłącznie na terenach Lubelszczyzny. A na etykiecie wódki Lubelskiej po raz pierwszy pojawiły się nie owoce, a pełne, dojrzałe kłosy. Tym samym rodzina wódek Lubelskie powiększyła się o wariant czysty.
Marka Lubelska jest już nie tylko liderem segmentu wódek kolorowych, ale też 5 marką w polskim rynku wódki z udziałem 6,2% (Nielsen, Listopad 2011). Do tego sukcesu przyczyniła się Cytrynówka Lubelska wprowadzona w listopadzie 2009, a także kolejne smaki: Porzeczkowa i ostatnia nowość Grejpfrutowa. Warto podkreślić, że marka Lubelskie znalazła się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się wódek nie posiadając dotąd w swoim portfelu wariantu czystego.

http://webtrunki.pl - Head full of liquors