Bols Platinum

CEDC Polska

Beers, wines, spirits, champagnes, meads, drinks, your own products - photo of a drink
Category: Vodka / Pure / Normal
Alcohol content: 40%
Available volume: 200ml bottle, 0.5l bottle, 0.7l bottle, 1l bottle

NOTE: The content is not available in your language. Below is the text in its original language

Bols Platinum to coś znacznie więcej niż tylko wysokoprocentowy alkohol – to przełom smaku i formy. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii, pozwalającej filtrować wódkę kryształami mineralnymi, Bols Platinum to krystalicznie czysty trunek o wyjątkowo łagodnym smaku i zapachu. „Bols Platinum w procesie fitracji poddawany jest uszlachetnianiu poprzez zastoswanie minerlanego złoża, jakim są kryształy mineralne. Proces technologiczny został tak zaprojektowany, aby płyn przepływając przez warstwy mineralne, nabierał łagodnego smaku i kryształowej czystości." - mówi Piotr Niesłuchowski, Dyrektor Marketingu CEDC. Te wyróżniające Bols Platinum cechy sprawiają, że jest to przełom jakości w kategorii wódek.

Bols Platinum to także przełomowy design butelki, który podkreśla dynamiczny, męski charakter produktu. Butelka o unikalnym kształcie – płaska od frontu, z tyłu owalna, z łatwością układa się w dłoni. Ponadto, wyróżnia ją asymetryczność i dbałość o detale, takie jak grawery: z podpisem Lucasa Bolsa – założyciela marki z przodu butelki, z tyłu zaś z jego herbem oraz informacją o platynowej edycji i nowej metodzie filtrowania. Całość dopełnia elegancka etykieta, podkreślająca stylowość i zarazem nowoczesność produktu. Dodatkowo, każdej butelce Bols Platinum wyjątkowości nadaje unikalny numer seryjny, który stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Nowy Bols Platinum dostępny jest w butelkach o pojemności: 500, 700, 1000 oraz 200 ml, w handlu tradycyjnym i nowoczesnym, w rekomendowanej cenie dla pojemności 500 ml nie wyższej niż 23,99 zł.

http://webtrunki.pl - Head full of liquors